1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Nowoczesne grzejniki łazienkowe

Elektryczne grzejniki łazienkowe nie tylko gwarantują optymalną temperaturę w danym pomieszczeniu, ale również stanowią efektowny element dekoracyjny salonu czy sypialni. Dostępne na rynku dekoracyjne grzejniki łazienkowe mogą się różnić od siebie między innymi kształtem oraz kolorem, jednak ich wspólnym mianownikiem niezmiennie jest połączenie funkcjonalności z funkcją dekoracyjną. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową Snake Design.

Cena takiego dodatkowego podłaczenia to 100 zł

Wykonujemy również grzejniki tylko elektryczne bez podłączenia do CO.

 

 Galeria zdjęć

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Poziome oraz pionowe grzejniki dekoracyjne

Obecnie bardzo popularnymi na rynku urządzeń grzewczych są modele poziome, które pod względem budowy do złudzenia przypominają klasyczne grzejniki aluminiowe. Mogą różnić się od siebie kolorem, wzorem oraz wymiarami. Grzejniki dekoracyjne łazienkowe tego typu składają się z jednego lub kilku połączonych ze sobą paneli. Natomiast głównym atutem oferowanych modeli pionowych jest niewielka ilość miejsca, jaką zajmują, dzięki czemu tego typu grzejniki dekoracyjne świetnie sprawdzają się także w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, takich jak na przykład niewielka powierzchniowo łazienka.

Osoby poszukujące oryginalnych urządzeń grzewczych do swojego domu powinny zapoznać się z asortymentem marki Snake Design, w której znajdują się propozycje produktów wysokiej jakości. Wszystkie modele tej marki, poza serią G-line oraz Rose, mogą zostać wykonane na życzenie klienta z połączeniem do grzałki elektrycznej. Istnieje także możliwość wykonania grzejnika elektrycznego bez podłączenia do c.o.