1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Grzejniki poziome

Grzejnik stanowi urządzenie, które musi pojawić się w każdym domu i mieszkaniu, ponieważ jest źródłem ciepła. Nie spełnia jednak wyłącznie roli użytkowej. Ciekawy, designerski grzejnik, może być także elementem dekoracyjnym. Dużą popularnością już od jakiegoś czasu cieszą się grzejniki poziome. Taki model doskonale sprawdzi się tradycyjnie pod parapetem, ale również w zupełnie innych miejscach. Warto przecież odrobinę odbiegać od przyjętych standardów i wykazać kreatywność we wnętrzu.

Ciepło i design

Poziomy grzejnik dekoracyjny można z powodzeniem zamontować na ścianie w domu lub mieszkaniu. Wcale nie chodzi tu o przestrzeń pod parapetem, do której przyzwyczaiła się ogromna większość z nas. Dlaczego nie skorzystać z nieco odważniejszych aranżacji i umieścić tego typu grzejnik na przykład na ścianie w salonie? Może to wzbogacić możliwości aranżacyjne w zestawieniu z innymi elementami architektonicznymi.

Grzejniki Snake Design

Snake Design oferuje ozdobne grzejniki poziome w kilku interesujących odmianach. Dostępne są grzejniki panelowe w wersjach standard oraz premium. Grzejniki panelowe są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń grzewczych. Znajdują się już w zasadzie w większości nowych mieszkań oraz domów. Zastępują stare i mniej estetyczne grzejniki żeberkowe, które spotkać można jeszcze przeważnie w starszych mieszkaniach, znajdujących się w blokach z wielkiej płyty.

Z uwagi na fakt, iż grzejnik panelowy jest płaski, nie przysporzy on problemu w aranżacji mieszkania. Naturalnie prócz samych względów estetycznych, dużą uwagę należy również zwrócić na moc grzewczą. Grzejniki panelowe nagrzewają się stosunkowo szybko, jednak od mocy grzewczej urządzenia, zależy komfort cieplny w całym mieszkaniu.

Grzejnik panelowy w wersji premium, dostępny w Snake Design, jest stalowym grzejnikiem o bardzo nowoczesnej budowie. Dlatego też z pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom nowoczesnego stylu. Jest to również dowód na to, że grzejnik zapewnia nie tylko ciepło, ale stanowi również elegancki element dekoracyjny, który podkreśla walory mieszkania.

  • IMG_5583
  • IMG_5586
  • IMG_5587
  • IMG_5588

Nowoczesne ogrzewanie

 

Jeśli mieszkanie ma się wyróżniać w naprawdę interesujący sposób, wówczas warto zdecydować się na montaż ozdobnego grzejnika poziomego w wersji Snake 4d. To bardzo nowoczesny, stalowy grzejnik, który spełni oczekiwania tych osób, dla których zwykły, panelowy odpowiednik, jest niewystarczający. Kształt grzejnika stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny, który z pewnością zwróci na siebie uwagę. Dzięki temu można odmienić wnętrze, nadać charakteru, nowoczesności i niepowtarzalności. Oprócz tego grzejnik spełnia również swoją podstawową rolę, jaką jest ogrzewania pomieszczenia.

W asortymencie Snake Design znajdują się ciekawe grzejniki poziome, ale również pionowe. Wybór zależny jest głównie od preferencji klienta oraz możliwości aranżacyjnych w danym wnętrzu. Wszystkie produkty charakteryzują się jednak wysoką jakością, dlatego też potrafią sprostać oczekiwaniom klientów Snake Design.