1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Paleta kolorów produktów Snakedesign.pl

Wybór dodatków, ale i głównych elementów wystroju każdego mieszkania i domu związany jest z panującym w nim stylem, standardem wykończenia oraz kolorem przewodnim. Wiemy, jak istotne są to aspekty biorąc pod uwagę aranżację każdego wnętrza, dlatego zapraszamy do zapoznania się z oferowanym wachlarzem kolorystycznym produktów Snake Design w czasie zakupu grzejników poziomych i pionowych, balustrad i poręczy do schodów, wieszaków, stolików kawowych czy stołów. Pozostajemy do Państwa dyspozycji oraz służymy radą, jeśli zajdzie taka konieczność.

Dlaczego kolor jest tak ważny?

Kolor odpowiada za nasze wrażenia psychologiczne i fizyczne, gdy patrzymy na dany przedmiot. Drugim aspektem, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze kolorystyki jest budowanie atmosfery i klimatu każdego pokoju w kubaturze mieszkania. Bardzo często to właśnie dodatki, ale i wyjątkowe meble dodają charakteru wnętrzu. Proponowane przez Snake Design produkty to meble i dodatki, które idealnie pasują do mieszkań urządzonych w stylu loftowym, przemysłowym i nowoczesnym. Niemniej sprawdzą się także w bardziej sielskich i eleganckich wnętrzach, jeśli tylko poszukujemy awangardowego przedmiotu. Taki akcent w postaci stolika kawowego, grzejnika pionowego czy grzejnika 3D z pewnością nada charakteru! Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem Snake Design, w poszukiwaniu inspiracji do aranżacji Państwa domu lub mieszkania.

kolory

Paleta barw w Snake Design

W ofercie sklepu Snake Design dostępny jest szeroki wachlarz barw. W palecie RAL można wyróżnić odcienie koloru: żółtego, czerwonego, niebieskiego, szarego, brązowego oraz kolor czarny i biały. Dodatkowo proponujemy Państwu kolory specjalne, takie jak: inox, szara struktura, czarny brokat mat oraz black diamond. Pełna paleta kolorystyczna znajduje się na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie firmy. Pragniemy podkreślić, że znajdujące się w naszym asortymencie grzejniki pionowe oraz grzejniki poziome możemy Państwu zaoferować tylko w kolorach z palety RAL.