1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Stolik kawowy Royal

Stolik kawowy stał się obowiązkowym meblem w naszych domach, dlatego spotkamy go w praktycznie każdym salonie. Niewielu jednak wie, że stoliki do kawy pochodzą z Turcji. Dziś są już zupełnie innym meblem, ponieważ nie są ściśle użytkowe, lecz stały się niemal dziełem sztuki, który często stanowi centralny punkt pomieszczenia. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia zabawiać gości w swoim domu, zapewne zależy Ci na tym, aby Twój salon wyglądał wspaniale. Powinien przecież zapewniać wszystkie udogodnienia zwiększające komfort odpoczynku gości i domowników. Taką funkcję doskonale spełnia stolik kawowy do salonu.

Funkcjonalny mebel do salonu

Rzeczywista funkcja stolika do kawy nie zmieniła się od czasu jego powstania. Stoliki do kawy były importowane z Zachodu i po raz pierwszy wykorzystywane jako stoliki ogrodowe do picia herbaty lub kawy na zewnątrz. Następnie stolik kawowy przeniesiony do wnętrza, od kiedy to zaczął służyć jako raczej niski mebel, który można było wykorzystać dla gości lub przeczytać przy nim gazetę przed filiżanką kawy spoczywającą wygodnie na jakiejś podkładce.

Współcześnie nowoczesny stolik kawowy jest miejscem, gdzie zbierają się przyjaciele i rodzina. Ranki i popołudnia spędzamy zazwyczaj na śniadaniu i obiedzie w kuchni. Wieczory to jednak inna historia. Wówczas stolik do kawy przydaje się najbardziej. Stolik kawowy ustawia się nisko na ziemi i zazwyczaj umieszcza się go przed sofą lub miejscem do siedzenia.

Stolik kawowy z drewnianym blatem

Stoliki do kawy Royal są niezwykle praktyczne, ponieważ wyróżnia je duża powierzchnia użytkowa. Prezentowany stolik ma 70 centymetrów długości, 130 centymetrów szerokości i 45 oraz 55 centymetrów wysokości. Blat jest tym elementem, który czyni stolik tak praktycznym, ponieważ jest przestronny i doskonale nadaje się nie tylko do układania przekąsek, ale także innych przedmiotów i czasopism.

Model Royal wyposażony został w drewniany blat z dębu lakierowanego, barwionego. Grubość blatu wynosi 2,2 centymetry. Stoliki do kawy z drewnianym blatem są nie tylko doskonałym wyborem ze względu na ich funkcjonalność, ale również biorąc pod uwagę ich estetykę. Drewno dodaje ciepłego i przytulności, a odpowiednio zaimpregnowane sprawia, że można cieszyć się jego naturalnym wyglądem przez długi czas.

Komfortowy zakup online

W naszym sklepie internetowym kupisz designerski stolik kawowy – stolik Royal, który doskonale wpisuje się w charakter nowoczesnych wnętrz. Przywodzi na myśl niemal abstrakcyjną rzeźbę. W projekcie tym zauważymy połączenie lakonicznej prostoty oraz luksusowego wykończenia. Blat wykonany z dębu, dostępny w różnych kolorach. Ława występuje w różnych kolorach podstawy- paleta kolorów Snake Design.

Aby stolik kawowy Royal znalazł się w Twoim salonie, wystarczy zrobić zakupy online w sklepie internetowym Snake Design. Możesz dokonać zakupu w dowolnej chwili i otrzymać stolik doskonałej jakości oraz w przystępnej cenie, od którego długo nie oderwiesz wzroku!

 

  • IMG_7152
  • IMG_7825
  • IMG_8119
  • IMG_8381