1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

VENDO - Stół do salonu

Kupujemy nowe domy lub remontujemy je i całkowicie zmieniamy ich charakter, nierzadko podążając za trendami. Wprowadzając kilka zmian, można bowiem stworzyć fantastyczną atmosferę oddającą upodobania domowników i tworzącą przestrzeń, w której każdy dobrze się czuje. Meble, takie jak stoły z dębowym blatem mogą być wykorzystywane w domu (salonie i jadalni) lub w biurach. W domu mogą podkreślić piękno pomieszczenia i stanowić jego centralny punkt, w biurze natomiast gromadzić wokół siebie zespół projektowy.

Stół do salonu i jadalni

Pora posiłków w domu jest bardzo ważna dla wielu rodzin. To nie tylko okazja do relaksu i zjedzenia czegoś pożywnego, ale także czas spędzony wspólnie, w miłym gronie i atmosferze. Dlatego też bez względu na to, jak bardzo pracowity był dzień, powinien być ustalony i przestrzegany czas na chociaż jeden wspólny posiłek, kiedy wszyscy domownicy zbierają się wokół stołu w jadalni.

Estetyka i wzornictwo stołu w dużym stopniu wpływają na charakter danego pomieszczenia. Stół Vendo możesz więc z powodzeniem umieścić w salonie, który tym samym stanie się centralnym punktem wielu spotkań. Uniwersalny charakter stołu sprawia, że będzie on pasował do mebli zarówno klasycznych, jak i nieco bardziej nowoczesnych. Możesz zamówić ten stół w trzech wariantach wymiarowych. Jego prostokątny kształt sprawi, że bardzo dobrze wpasuje się w każde pomieszczenie. Ponadto przy stole prostokątnym łatwo posadzisz na krzesłach wiele osób.

Solidne stoły dębowe – ponadczasowa elegancja i wytrzymałość

Meble z litego dębu cieszą się niesłabnącą popularnością. Dobrze wykonany stół może być użytkowany przez całe pokolenia. Ważną kwestią przy jego wyborze jest określenie grubości blatu. Stół Vendo ma blat grubości 4 centymetrów co sprawi, że będzie on odporny na obciążenia i uszkodzenia mechaniczne.

Blat stołu do salonu Vendo wykonany jest z drewna dębowego. Meble dębowe nigdy nie wychodzą z mody, a sam dąb dobrze znosi także różne warunki atmosferyczne. Ponadto przywodzi na myśl tradycję i naturę, do której coraz częściej lubimy wracać. Ciekawym elementem są nogi, ułożone na pierwszy rzut oka w nieco chaotyczny, ale jednocześnie bardzo symetryczny sposób.

Solidne stoły z dębowym blatem – stylowe dekoracje

Na rynku dostępnych jest wiele stołów do salonu. Możesz więc wybierać spośród różnych kolorów, kształtów, materiałów i form. Ważne jest jednak nie tylko kupno nowego mebla, lecz także zastanowienie się, jak o niego dbać w przyszłości. Jeśli stół będzie wymagał specjalnej i drogiej pielęgnacji, jego kupno może nie być już opłacalne pod względem finansowym, ale również czasu, który należałoby poświęcić na dbanie o ten mebel we właściwy sposób.

Stół z dębowym, grubym blatem ze względu na zastosowanie najlepszych materiałów nie wymaga zbytniej troski pielęgnacyjnej z Twojej strony. Ważne z pewnością będzie jednak regularne polerowanie i woskowanie, co pozytywnie wpłynie na jego wygląd. Pamiętaj, że stół z dębowym blatem to inwestycja na długie lata, która jest opłacalna ze względu na trwałość mebla i zachowanie go w dobrym stanie.

  • IMG_5940
  • IMG_5942
  • IMG_5969
  • IMG_5970
  • Kolory-blatw-2
  • kolory-blatw-1