1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Usługi

Nasza firma to cała sieć współpracujących ze sobą ludzi. Nowoczesny sprzęt, doświadczenie, oraz fachowość specjalistów dla których cel i wyzwania są pasją, która przekłada się na wyniki naszej wspólnej pracy.

Nasze hasło przewodnie to PROFESJONALIZM.

Podstawowe zadania którymi się zajmujemy:

  • Spawanie TIG
  • Spawanie MIG i MAG
  • Szlifowanie wzdłużne maszynowe
  • Szlifowanie profili stalowych
  • Szlifowanie profili prostokątnych
  • Szlifowanie stali nierdzewnej
  • Malowanie proszkowe
  • Chromowanie
  • Niklowanie
  • uslugi

Witamy w dziale twórczym, w którym nawet nasza wyobraźnia nie stanowi dla nas ograniczeń! Dlaczego? Jesteśmy ludźmi z pasją, który z jeszcze większym zapałem pracują na produktach Snake Design. Zajmujemy się nietypowymi zadaniami, a te bardziej wymagające sprawiają nam jeszcze większą radość. Wiemy, jak ważne dla naszych klientów są funkcjonalne rozwiązania, które uwzględniają również kwestie estetyczne. Poszukujesz nowoczesnego i unikalnego grzejnika poziomego lub wieszaka? U nas znajdziesz wszystko, co jest potrzebne w nowoczesnym domu i mieszkaniu! W ofercie Snake Design znajdują się także grzejniki pionowe, schody, stoliki kawowe, balustrady, poręcze i barierki.

Oferta Snake Design

Zajmujemy się także niklowaniem, chromowaniem, malowaniem proszkowym, spawaniem TIG, spawaniem MIG i MAG, szlifowaniem stali nierdzewnej, szlifowaniem wzdłużnym maszynowym, szlifowaniem profili stalowych oraz szlifowaniem profili prostokątnych. To szeroki wachlarz usług.

Za każdym produktem stoją ludzie, czyli My! Znamy się na swojej pracy, ale dbamy także o stały rozwój. Stoi za nami zdobyte doświadczenie oraz pasja, z jaką podchodzimy do każdego zlecenia - naszej pracy. Pragniemy, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Dlatego dokładamy także wszelkich starań, aby wykorzystywane przez nas materiały były jak najwyższej jakości. Niewątpliwym atutem Snake Design jest więc możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie, który umożliwia wyprodukowanie oryginalnych i kunsztownie dopracowanych produktów dla naszych klientów. Nasze grzejniki są niezwykle indywidualne, ponieważ sygnowane logo Snake Design.

Skontaktuj się z nami

Snake Design to podpoznańska firma, która swoją siedzibę ma w Rabowicach. Obsługujemy takie lokalizacje, jak: Poznań, Swarzędz oraz najbliższe okolice. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku wszelkich pytań, na które bardzo chętnie odpowiemy. Jednocześnie doradzimy rodzaj usługi oraz opowiemy o produkcie, gdy zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się z ofertą Snake Design!