1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Grzejniki pionowe

Każda przestrzeń zyskuje na przytulności, gdy panuje w niej komfort cieplny. Do tego celu konieczne jest źródło ciepła oraz instalacja, która je rozprowadza. Najciekawszym i jednocześnie wyjątkowym rozwiązaniem dostępnym na polskim rynku są pionowe grzejniki ozdobne, które dostępne są w ofercie sklepu Snake Design. Taki grzejnik nadaje charakteru pomieszczeniu, ale również może poprawić jego ustawność i proporcje.

Nowoczesny design i dekoracja, czyli 2 w 1 pionowych grzejników

Wielu z nas poszukuje ciekawych, czasem designerskich propozycji do swojego M. Jednak kubatura lub możliwości aranżacyjne pokoju lub innego pomieszczenia w mieszkaniu czasem narzucają poszukiwanie wyjątkowych rozwiązań. Estetycznym i niezwykle funkcjonalnym sposobem w takich przypadkach jest wybór pionowych grzejników pokojowych. W ofercie sklepu Snake Design znajdują się ciekawe propozycje grzejników pionowych, pośród których można wymienić designerskie modele typu: Rose, Snake 80, Snake 105, G Line, Snake Line 3D, Tube, z grzałką elektryczną, V Line, U Line i zapowiedzi. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Dlaczego warto wykorzystać stylistyczne, wnętrzarskie triki?

Architekci i styliści znają wiele ciekawych pomysłów, jakie można wykorzystać w pomieszczeniu nadając mu tym samym funkcjonalności lub niepowtarzalności. Taką propozycją z pewnością są grzejniki dekoracyjne. Jest to idealne rozwiązanie do nowoczesnych mieszkań, w których bardzo często są znacznych rozmiarów przez co zajmują sporą część ściany. Zapewnia to w pokoju znacznie więcej światła, ale i problem z montażem standardowego grzejnika. Grzejniki pionowe, podobnie jak i inne grzejniki muszą znajdować się w miejscu największej straty ciepła.

Montaż grzejników w małych mieszkaniach to także spore wyzwanie, gdyż w nich liczy się każda wolna przestrzeń. Dlatego coraz częściej i chętniej wybierane są grzejniki w wersji pionowej, które można dopasować do każdej przestrzeni. Jest to ich największy plus, ponieważ nie narzucają gotowych rozwiązań. Dodatkowo zapewniają tak istotne rozprowadzenie ciepła w wybranym pomieszczeniu.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Grzejnik do zadań specjalnych!

Każdy z nas ma inny gust, ale w przypadku ozdobnych, designerskich grzejników pionowych jest najmniejszy problem. Rynek, jak i nasz sklep Snake Design oferuje Państwu wiele ciekawych, unikatowych propozycji. Proponowane kształty i wielkości sprawią, że Wasze mieszkanie odzyska utraconą przestrzeń i zyska wysmakowaną ozdobę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno grzejniki bardzo nowoczesne, jak i eleganckie propozycje. Proponujemy m.in. takie modele, jak Rose, Tube, Snake 80, Snake 105, Snake Line 3D. Warto podkreślić, że każdy z tych grzejników cechuje się bardzo dobrymi parametrami oraz wysoką jakością wykonania. To nowoczesne propozycje dedykowane osobom, które chcą wybrać grzejnik inny niż wszystkie, bardziej oryginalny od modeli tradycyjnych. Stawiamy na dobre materiały, które tworzą nowoczesne, dekoracyjne grzejniki na miarę Twoich potrzeb!

Grzejniki poziome

Grzejnik stanowi urządzenie, które musi pojawić się w każdym domu i mieszkaniu, ponieważ jest źródłem ciepła. Nie spełnia jednak wyłącznie roli użytkowej. Ciekawy, designerski grzejnik, może być także elementem dekoracyjnym. Dużą popularnością już od jakiegoś czasu cieszą się grzejniki poziome. Taki model doskonale sprawdzi się tradycyjnie pod parapetem, ale również w zupełnie innych miejscach. Warto przecież odrobinę odbiegać od przyjętych standardów i wykazać kreatywność we wnętrzu.

Ciepło i design

Poziomy grzejnik dekoracyjny można z powodzeniem zamontować na ścianie w domu lub mieszkaniu. Wcale nie chodzi tu o przestrzeń pod parapetem, do której przyzwyczaiła się ogromna większość z nas. Dlaczego nie skorzystać z nieco odważniejszych aranżacji i umieścić tego typu grzejnik na przykład na ścianie w salonie? Może to wzbogacić możliwości aranżacyjne w zestawieniu z innymi elementami architektonicznymi.

Grzejniki Snake Design

Snake Design oferuje ozdobne grzejniki poziome w kilku interesujących odmianach. Dostępne są grzejniki panelowe w wersjach standard oraz premium. Grzejniki panelowe są jednymi z najczęściej wybieranych urządzeń grzewczych. Znajdują się już w zasadzie w większości nowych mieszkań oraz domów. Zastępują stare i mniej estetyczne grzejniki żeberkowe, które spotkać można jeszcze przeważnie w starszych mieszkaniach, znajdujących się w blokach z wielkiej płyty.

Z uwagi na fakt, iż grzejnik panelowy jest płaski, nie przysporzy on problemu w aranżacji mieszkania. Naturalnie prócz samych względów estetycznych, dużą uwagę należy również zwrócić na moc grzewczą. Grzejniki panelowe nagrzewają się stosunkowo szybko, jednak od mocy grzewczej urządzenia, zależy komfort cieplny w całym mieszkaniu.

Grzejnik panelowy w wersji premium, dostępny w Snake Design, jest stalowym grzejnikiem o bardzo nowoczesnej budowie. Dlatego też z pewnością przypadnie do gustu przede wszystkim miłośnikom nowoczesnego stylu. Jest to również dowód na to, że grzejnik zapewnia nie tylko ciepło, ale stanowi również elegancki element dekoracyjny, który podkreśla walory mieszkania.

 • IMG_5583
 • IMG_5586
 • IMG_5587
 • IMG_5588

Nowoczesne ogrzewanie

 

Jeśli mieszkanie ma się wyróżniać w naprawdę interesujący sposób, wówczas warto zdecydować się na montaż ozdobnego grzejnika poziomego w wersji Snake 4d. To bardzo nowoczesny, stalowy grzejnik, który spełni oczekiwania tych osób, dla których zwykły, panelowy odpowiednik, jest niewystarczający. Kształt grzejnika stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny, który z pewnością zwróci na siebie uwagę. Dzięki temu można odmienić wnętrze, nadać charakteru, nowoczesności i niepowtarzalności. Oprócz tego grzejnik spełnia również swoją podstawową rolę, jaką jest ogrzewania pomieszczenia.

W asortymencie Snake Design znajdują się ciekawe grzejniki poziome, ale również pionowe. Wybór zależny jest głównie od preferencji klienta oraz możliwości aranżacyjnych w danym wnętrzu. Wszystkie produkty charakteryzują się jednak wysoką jakością, dlatego też potrafią sprostać oczekiwaniom klientów Snake Design.