1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Designerskie stoły, które robią wrażenie

Stół nie jest czysto funkcjonalnym dodatkiem. W wielu pomieszczeniach, jak np. w salonie lub jadalni stanowi punkt centralny, przyciągający uwagę domowników. To wokół niego najczęściej toczy się domowe i towarzyskie życie. Stół musi więc współgrać wizualnie z innymi elementami znajdującymi się w danym pomieszczeniu, dodatkami oraz meblami. Inaczej ryzyko wywołania negatywnych kontrastów wzrasta, a cała mozolna praca nad uzyskaniem zjawiskowego aranżacyjnego efektu traci na sile lub idzie całkowicie na marne. Odpowiednio dopasowany stół może stać się osobistą wizytówką, która pozwoli wyrazić więcej z siebie oraz wskazać zorientowanie na konkretny styl wykończeniowy.

Salon spaja cały dom lub mieszkanie. To tutaj podejmuje się gości, jak i odpoczywa po ciężko spędzonym dniu. Salon pełni najbardziej reprezentatywną rolę ze wszystkich pomieszczeń. Co za tym idzie to na podstawie jego wystroju wyrabiana jest opinia o właścicielu domu, czy też mieszkania. W salonie ładuje się również wewnętrzne baterie, a gdy wszystkie elementy są do siebie dopasowane, harmonijny charakter tego wnętrza znacząco wpływa i na nasze samopoczucie. Przy stole będzie się w salonie spędzamy także dużo czasu – zarówno na posiłkach, jak i w gronie znajomych. Stoły designerskie pomogą tchnąć nowe życie w przestrzeń oraz zbudować atmosferę, która będzie oddziaływać na zmysły i dostarczać niezwykłych doznań wizualnych!

Stół elementem koniecznym

Jadalnia lub salon bez stołu to wybrakowane oraz niepełne pomieszczenia. Nie do pomyślenia jest, żeby z tego elementu wykończeniowego rezygnować. Dobrze dobrany stół (nawet niewielkich wymiarów) zawsze lepiej się obroni niż wyłącznie kuchenny aneks. Designerskie stoły są sposobem na urozmaicenie przestrzeni oraz wydobycie w pełni jej estetycznego potencjału. Decydując się na stół zyskujemy bowiem o wiele więcej, niż jedynie praktyczne miejsce do jedzenia.

Stoły dopasowane do potrzeb

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą stołów designerskich z kolekcji G-Line oraz India. Ich niepowtarzalny styl pozwala im na gładkie wpasowanie się w wiele aranżacyjnych wizji. Z pewnością dopełnią one Państwa unikalne, przestrzenne projekty.

  • IMG_3434
  • IMG_3438
  • IMG_3441
  • IMG_3442
  • IMG_3444