1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Wieszaki

Wieszaki do przedpokoju są niezbędnym elementem w mieszkaniu lub domu. Ich wygląd może być naprawdę różny, dlatego pod tym względem zdecydowanie nie należy się ograniczać. Podobnie sprawa wygląda z rodzajem zastosowanego do ich produkcji materiału. Podjęcie decyzji o fantazyjnym kształcie wieszaka lub kolorze pozostaje kwestią gustu właściciela mieszkania lub zastosowanego w nim stylu i aranżacji wnętrza. Jedno jest pewne, wieszak nie stanowi już wyłącznie elementu, na który odwiesza się odzież.

Użyteczny gadżet

Nowoczesne wieszaki do przedpokoju to bardzo użyteczny gadżet w każdym mieszkaniu. Właściwe nikt nie wyobraża sobie, by mogło zabraknąć w nich tego elementu. Bez nich najprawdopodobniej, znajdujące się w mieszkaniu ubrania w postaci odzieży wierzchniej byłyby rozrzucone po pokojach, porozwieszane na krzesłach lub znajdowały się w innej, równie nieestetycznej formie. Mało kto odkłada swoje ubrania każdorazowo poprzez zamykanie ich w różnego rodzaju szafach. Wynika to przede wszystkim z codziennego pośpiechu i ogromu spraw, które na nas ciążą każdego dnia. Wieszaki umieszczone na ścianie, stanowią sposób na komfortowe dla domowników oraz estetyczne przechowywanie swoich ubrań. Co najważniejsze znajdują się one pod ręką i zawsze można bez żadnego problemu po nie sięgnąć, bez konieczności szukania ich w szafie.

 Galeria zdjęć

  • IMG_0452
  • IMG_0455
  • IMG_0459
  • IMG_0461
  • IMG_1024
  • IMG_1025
  • IMG_1352

Wieszaki ścienne w każdym domu

Metalowe wieszaki do przedpokoju są bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym we wnętrzach. Tego typu model nie zajmuje miejsca na podłodze, tak jak może mieć to miejsce w przypadku zastosowania wieszaka stojącego. Wieszak ścienny wymaga natomiast wygospodarowania wolnego miejsca na ścianie. Jego ilość uzależniona jest oczywiście od wielkości konkretnego egzemplarza.

Zastosowanie nowoczesnych wieszaków ściennych do przedpokoju niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim taki wieszak nie przewróci się od ciężaru ubrań, ponieważ jest na stałe zamontowany do ściany. Wieszak Snake dostępny w ofercie Snake Design, posiada bardzo ciekawy i nowoczesny kształt, który odróżnia go od innych produktów tego typu. Nadaje wnętrzu elegancji i stylu.

Kwestia użyteczności

Wieszak do przedpokoju przede wszystkim musi dobrze spełniać rolę, do której został stworzony. Powinien być zatem w stanie udźwignąć odzież i inne elementy garderoby o zróżnicowanej wadze. W okresie letnim może być to jedynie lekka kurtka przeciwdeszczowa lub torebka, jednak zimą zawisnąć może na nim kilka ciężkich płaszczy. Dlatego też należy zwrócić szczególną uwagę na jego aspekt praktyczny oraz odpowiednią jakość wykonania.

Znajdujące się w ofercie Snake Design wieszaki ścienne w pełni zaspokajają potrzeby klientów, wynikające zarówno z ich funkcjonalności, jak również aspektu wizualnego. Nowoczesne wieszaki są bowiem elementem, który urozmaica wnętrze. Ostre krawędzie i niecodzienny kształt oferowanych wieszaków nadają nowoczesności i odświeżają pomieszczenie. Doskonale sprawdzą się zarówno w przedpokojach, jak również w łazienkach. To dobre rozwiązanie dla osób, które przykładają wagę do nowoczesnego designu.