1.jpg1uline.jpg25.jpg27.jpg29.jpg33.JPG34.JPG35.JPG36.JPG37.JPG38.JPG39.JPG40.JPG

Stoliki kawowe

Nowoczesne stoliki kawowe stanowią bardzo ważny element wyposażenia każdego salonu. Niezależnie od tego, czy zastosowany zostanie niewielkich rozmiarów stolik, czy jego większy odpowiednik, pełni on zarówno rolę użytkowego mebla, ale również stanowi element dekoracyjny. W zależności od oczekiwań klientów na rynku można znaleźć rozbudowaną ofertę stolików kawowych. Przy ich wyborze warto kierować się aspektami takimi, jak styl panujący w domu lub mieszkaniu, ale też możliwościami aranżacyjnymi. Stolik kawowy będzie bowiem wykorzystywany przez mieszkańców każdego dnia.

Wielofunkcyjność i design

Stoliki kawowe to przede wszystkim nowoczesne i potrzebne do codziennego życia meble. Salon stanowi serce każdego mieszkania, to właśnie w nim spędzamy większość swojego wolnego czasu w domu. Stolik kawowy zwykle znajduje się przy kanapie, więc w miejscu, w którym skupia się rodzina lub przyjmowani są goście. Oczywiście służy między innymi do postawienia kubków z kawą, jednak jego rola jest zdecydowanie szersza. Zwykle układa się na nim gazety, książki lub korzysta z laptopów. To również miejsce, gdzie znajdują się przekąski w trakcie rodzinnych lub towarzyskich imprez.

Dekoracja wnętrza

Przeznaczeniem mebli nie jest pełnienie wyłącznie funkcji użytkowej. Nowoczesne stoliki kawowe są także idealnym elementem dekoracyjnym. W zależności od ich formy, wymiaru lub koloru, mogą odmienić wnętrze i nadać mu nieco innego charakteru. Taki nowoczesny i dobrze wykonany stolik z pewnością doda uroku najważniejszemu pomieszczeniu w domu. Skupi także życie rodzinne i towarzyskie, tworząc zakątek, w którym każdy z przyjemnością będzie spędzał czas.

Zalety posiadania stolika kawowego

Nie każdy jest posiadaczem dużego domu lub mieszkania. Nie zawsze również udaje się wygospodarować jadalnię w pomieszczeniu kuchennym. W przypadku niewielkich metraży, stolik kawowy może pełnić także rolę miejsca, przy którym spożywane będą posiłki. To kompaktowe i wygodne rozwiązanie, które idealnie sprawdzi się u minimalistów.

Podobnie sprawa wygląda w kwestiach aranżacyjnych. W mniejszych mieszkaniach, duże stoły mogą być przytłaczające. Nieduże stoliki kawowe zdecydowanie lepiej komponują się w takich przestrzeniach. Dobrze wtapiają się w otoczenie oraz komponują z innymi meblami. Ważna jest również sama użytkowość. W stoliku kawowym, który wyposażony został w szufladę lub półkę, umieścić można na przykład książkę, gazetę lub piloty od sprzętu elektronicznego, znajdującego się w salonie. Z praktycznego punktu widzenia, pozwala to na zachowanie większego porządku.

Stoliki kawowe Snake Design

Snake Design oferuje ciekawe i dobre jakościowo, nowoczesne stoliki kawowe. Doskonale spełnią one swoją rolę w różnego rodzaju wnętrzach, zarówno w obszernych salonach, znajdujących się w domach jednorodzinnych, jak i na niewielkich metrażach kawalerek. Stolik kawowy stanowi idealne uzupełnienie wnętrza. Dzięki niemu w naszym mieszkaniu, znajdzie się miejsce, w którym będzie można wspólnie spędzać czas z kubkiem dobrej kawy.